Dane przedsiębiorstwa


Nazwa firmy: PHU ELKO

Domena: http://elkoinstalacje.pl

Adres: Osiedle Gruszkowe 3

Miejscowość: Błażejewo

Kod pocztowy: 62-035

Telefon: 600 553 362
Opis:


Sprawna i bezpieczna instalacja elektryczna budynku powinna być priorytetem dla każdego właściciela. Usługi firmy ELKO pozwalają zarządcom budynków zadbać o wysoki standard zagospodarowania elektrycznego. Firma oferuje swoim klientom usługi na wysokim poziomie, świadczone przez kompetentnych fachowców. Działając w Poznaniu od wielu lat, zyskała zaufanie wielu zleceniodawców.

Usługi firmy obejmują między innymi zakładanie instalacji silnoprądowych, takich jak okablowanie budynków mieszkalnych i użytkowych, oświetlenie terenu i dróg czy agregaty prądotwórcze. Ponadto przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu paneli fotowoltaicznych, które obecnie są jedną z najbardziej ekologicznych form produkowania energii elektrycznej.

Klienci korzystający z usług firmy mogą liczyć na terminowość oraz dokładność jej fachowców. Zakładane przez nich instalacje elektryczne w Poznaniu powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zaawansowanych narzędzi. Dzięki temu klienci mogą liczyć na montaż bezawaryjnej i bezpiecznej instalacji, która posłuży przez wiele lat.

Data dodania: 03-10-2020

Opinie o PHU ELKO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)