Dane przedsiębiorstwa


Nazwa firmy: F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Domena: https://www.tanietablice.pl

Adres: os. Jagiellońskie 42

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 791 744 149
Opis:


Zajmujący się internetową sprzedażą urządzeń i pomocy dydaktycznych, sklep online tanietablice.pl cechuje się ogromnym wyborem w kwestii wyposażenia klas szkolnych. W asortymencie pozostają oczywiście klasyczne tablice kredowe, ale oprócz nich proponowane są także coraz częściej wybierane tablice suchościeralne. Pisze się na nich specjalnymi pisakami (o różnych kolorach), co nie tylko daje o wiele większy poziom czytelności, ale i właśnie łatwość starcia zapisków na sucho.

Dostępne są przy tym zarówno wersje zwykłe, jak i wyposażone dodatkowo w funkcję magnetyczną (co też znajduje w szkołach zastosowanie). Te pierwsze cechują się powierzchnią melaminową, a drugie — ceramiczną. Niezależnie od tego, wykonanie jest bardzo trwałe, a zastosowane surowce dają oczekiwaną odporność na uszkodzenia i zarysowania. W nowoczesnych wnętrzach ozdobą będą wersje wyposażone w stylową, aluminiową ramę.

Data dodania: 24-11-2020

Opinie o F.H.U Interbis Mirosław Walenciak


Użytkownik ticklishtiger105 napisał:
Oferta tego dystrybutora to m.in. tablice suchościeralne czy interaktywne. Myślę, że każdy z nas chciałby mieć tak nowoczesne pomoce dydaktyczne w swojej placówce edukacyjnej.
Data: 2021-02-11 14:11:57
Ocena: 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)