Dane przedsiębiorstwa


Nazwa firmy: Robert Marchel

Domena: https://www.jakzdobywac.pl/

Adres: MONKCHESTER ROAD 34

Miejscowość: Newcastle upon Tyne

Kod pocztowy: NE-6 2

Telefon:
Opis:


W wielu płaszczyznach życiowych sprawdza się przekonanie, że lepiej jest zapobiegać pewnym zjawiskom, aniżeli później męczyć się z naprawianiem pewnych spraw i trener relacji damsko-męskich przekonuje, że nie inaczej jest w związku. Z tego powodu warto wiedzieć, jak zapobiegać kryzysowi małżeńskiemu. Ucząc się odpowiedniej komunikacji oraz reagując na ewentualne początki kryzysu w relacji, można zadbać o naprawdę silną więź z drugim człowiekiem i nic nie będzie w stanie tej więzi zniszczyć.

Warto znać najpowszechniejsze powody kryzysów w związku oraz wskazówki dotyczące tego, jak sobie z takimi sytuacjami radzić. Doświadczony trener podkreśla, jak ważne jest nie tylko rozwijanie związku dwójki osób, ale też praca nad indywidualnym rozwojem, aby móc wciąż zdobywać nowe umiejętności i jeszcze bardziej otwierać się na partnera, ucząc się komunikacji oraz empatii.

Na stronie internetowej jakzdobywac.pl zostały zaprezentowane zarówno artykuły blogowe, jak i wideoblogi oraz wartościowe webinary.

Data dodania: 25-05-2022

Opinie o Robert Marchel


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)