Dane przedsiębiorstwa


Nazwa firmy: PPHU "BU-MOR"

Domena: https://eszkoleniabhp.com/

Adres: Zagrodowa 67

Miejscowość: Oświęcim

Kod pocztowy: 32-600

Telefon: 507 022 814
Opis:


Okresowe szkolenia bhp muszą być organizowane w każdej firmie, która zatrudnia pracowników na umowę o pracę. Cykliczność tych szkoleń ma na celu – oprócz utrwalenia wiedzy – poinformowanie personelu o zmianach, jakie zaszły czy to w przepisach dotyczących ochrony podczas pracy, czy też w regulaminie wewnętrznym, który może doprecyzowywać ogólne zasady.

Coraz więcej zakładów decyduje się na przeprowadzanie tego typu szkoleń za pośrednictwem Internetu. Jest to forma nie tylko wygodniejsza, ale i bardziej efektywna, ponieważ pracownicy podchodzą do kursu indywidualnie i dzięki temu mają możliwość lepiej przyswoić wiedzę.

Szkolenia bhp online odbywają się po zalogowaniu się kursanta na platformę e-learningową, gdzie ma dostęp do materiałów, z którymi musi się zapoznać, by później móc przystąpić do egzaminu. Jedną z takich platform jest eszkoleniabhp.com – tam specjaliści prezentują informacje w przystępny i łatwy do zapamiętania sposób. Dużym ułatwieniem jest też fakt, że do testu każdy ma dowolną liczbę podejść.

Data dodania: 16-09-2019

Opinie o PPHU "BU-MOR"


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)